הרצאות

אלכס פרידמן: ”בחיים יש רק שתי אפשרויות, לבכות או להילחם. היתרון בלהילחם זו האפשרות לנצח

”להצליח בלי לזוז” הרצאה ייחודית העוסקת במנהיגות, העצמה אישית וחברתית.

אלכס פרידמן המרותק לכיסא גלגלים לאור מחלת ניוון שרירים קשה, הצליח ללא משאבים כספיים, ללא אג’נדה פוליטית ובלי יכולת פיזית – למעט אצבע אחת, לנצח את נבואת הרופאים שלא ישרוד עד גיל שלוש, לחיות חיים מלאים ולהוביל מהפכה ביחס לאנשים עם מוגבלות בישראל.

בהרצאת העצמה מרגשת, מעוררת השראה ומלאת הומור, הוא מציג סיפור חיים אישי מופלא, על סף הבלתי יאמן, מספר על חוויות מילדותו ומהתקופה שבה היה מרותק במשך שלוש שנים למיטה, על מאבק הנכים שהוביל וההישג הגדול ביותר שלו – לחיות.

סיפור השראה על חיים, מאבק וניצחון הרוח שישאיר אתכם מרותקים לכסא!

 • איך מתמודדים עם מחלה כרונית ומוגבלות פיזית קשה?
 • איך לוקחים את עצמכם בידיים וצומחים מהמקומות הכי נמוכים?
 • איך הופכים למנהיג והאם כל אחד יכול?
 • כיצד יוצרים מאבק חברתי מוצלח בישראל?
 • מהי מידת ההשפעה של המדיה הדיגיטלית על מקבלי ההחלטות?
 • מה צריך לעשות כדי להפוך את העולם שלנו לקצת טוב יותר?

אלכס פרידמן ממשיך ליצור שינויים חברתיים רבי משמעות ומעניק בסיפורו הייחודי מבט מפוכח על יכולותיו האדירות של הפרט בחברה לחולל שינוי אמיתי. בהרצאותיו החושפניות והייחודיות הוא מעניק למשתתפים פרופורציה על החיים, כוח ואמונה שהכול אפשרי.

ניתן לקיים את ההרצאה בכל רחבי הארץ, משך ההרצאה עד 90 דקות כולל שיח פורה עם הקהל, מצגת מושקעת עם מעל 40 שקפים וסרטונים מושקעים, בין היתר בשילוב אמנות ציור בחול.

ההרצאה מותאמת לכל הגילאים ומתאימה לבתי ספר (מכיתה י’), צה”ל (ספק רשמי של משרד הביטחון), מוסדות אקדמאיים, חברות וארגונים, אירועים של ועדי עובדים, כנסים, בתים פרטיים וכל מקום שרוצה לשמוע סיפור שונה ומיוחד.

התאמות נדרשות:

 – נגישות לכסא גלגלים (ללא מדרגות)

– מיקרופון והגברה איכותיים

– מסך / מקרן להצגת מצגת

תגובות על ההרצאה

 • “אלכס הוא אחד מאותם יחידי סגולה שיש להם כוחות ענק להילחם מול מערכת לא צודקת, לא שוויונית ובירוקרטית — וגם להצליח לשנות אותה. ככה, גם למי שאין את כוחות בלתי נגמרים שלו, יש הזדמנות שווה יותר” – לי ירון, כתבת רווחה, ”הארץ”
 • “הרצאה מתאימה לכל מי שנמאס לו לוותר לעצמו ומחפש מקור להשראה, מוטיבציה וכוח רצון וגם למי שמתעניין בסיפורי חיים מרתקים. הזמינו את אלכס להרצאה ותודה לי אחר כך” – בת אל בינימין, עורכת ראשית “חדר מצב”
 • “אלכס פרידמן האגדי הוא אדם מעורר השראה שמדגים באופן המובהק ביותר שהמוגבלות, מאתגרת ככל שתהיה, לא מגדירה אותו, והיא מנוע עצום לעשיה חברתית משמעותית. מהרגע הראשון שפגשתי את אלכס בשנת 2015 היה ברור שמדובר במנהיג שנכון להמר עליו ושיצליח להביא הישגים גדולים לציבור הנכים”– ענבר בליליוס, לשעבר יועצת שר האוצר וראש מטה שר הרווחה
 • “אלכס היקר, תודה רבה על הרצאה מעניינת, מצחיקה, מלאה באופטימיות ואמונה שאין להן סוף. היה ממש מרגש ומוצלח” – אליסה ברסקי, עמותת שלומית ודוברות עיריית ראשל”צ
 • “אלכס מספר על תעוזה, אומץ וחוסר יכולת לשמוע לא- גם בחייו האישים וגם בחייו הציבורים. אני אשאיר אתכם מסוקרנים ואבטיח לכם ששווה לשמוע את ההרצאה” – עו”ס סבינה קריווושי

לפרטים והזמנות ניתן לפנות ב-

לפרטים והזמנות ניתן לפנות בווטצאפ 054-8128123 ו/או לחנן גרינברג: 050-2655787

ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליכם

  לפרטים והזמנות – חנן גרינברג: 050-2655787

  בין מזמיני ההרצאות

  גלריית תמונות